3 CZERWIEC TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY KIKÓŁ
O Puchar Sołtysa Email
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 29 maja 2017 04:07

W niedzielne popołudnie tj 28.05.2017 na orliku przy Zespole Szkół w Kikole odbył się turniej o Puchar Sołtysa Sołectwa Kikół, w którym wzięło udział 6 drużyn podzielonych w wyniku losowania na dwie grupy. Przypominam, że wydarzenie to zainaugurowało cykl spotkań w ramach Kikolskie Ligi Orlika, która na ten sezon stała się formułą rozgrywania turnieju. W finale zabawy spotkały się drużyny Dream Team oraz Gmina Lipno, która wygrała pewnie dwa zero i zdobyła komplet punktów do ogólnej klasyfikacji. Kolejne miejsca wywalczyły sobie drużyny "Kontra", "Futsal Team", OSP Kikół, "PUK". Szczegóły turnieju, wyniki i przyznane punkty można znależć w zakładce "Wyniki". Zaplanowane zostały również kolejne dwa turnieje, które będą miały miejsce 18 czerwca i 25 czerwca 2017 roku. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Free joomla themes, professional web hosting.